В Укрзалізниці прокоментували чергове продовження терміну приймання пропозицій на тендер із закупівлі 80 електропоїздів.
В УЗ повідомили. що таке рішення було прийнято у зв’язку з активним інтересом потенційних учасників та бажанням залучити до участі в тендері максимально широке коло світових виробників.
Наразі інтерес до тендера мають кілька світових виробників, від яких надіслано на майданчик Prozorro багато питань і запитів про перенесення термінів. Це пов’язано з тим, що у міжнародних гравців є визначена процедура підготовки й затвердження цінових пропозицій і загалом іноземні залізниці на період збору заявок витрачають від 6 місяців.
В компанії також повідомили, що до участі в тендерній закупівлі запрошені провідні світові виробники Siemens, Stadler, Alstom, Pesa, Skoda, Крюківський вагонобудівний завод та інші.
У рамках співпраці з Deutsche Bahn до рецензування технічних вимог долучились також спеціалісти DB Regio, які оперують парк регіонального рухомого складу німецького залізничного оператора.
Нагадаємо, напередодні кінцевий термін подачі пропозицій на тендер знову перенесли: з 22 грудня на 21 січня. Водночас Укрзалізниця відмовилась розбивати торги на окремі лоти, як цього просив один з учасників.