URM
Укрзалізниця Новини

В УЗ впевнені, що Рада проголосує за фінансування залізничної галузі на 2022 рік

Заступник директора департаменту інвестиційної діяльності Укрзалізниці Володимир Шемаєв прокоментував вчорашню заяву заступника міністра фінансів Олександра Кави.

21 жовтня Кава заявив, що в бюджеті на наступний рік не буде коштів для Укрзалізниці через погане освоєння коштів в цьому році. У відповідь в УЗ заявили, що впевнені, що фінансування буде.

Рішення щодо фінансування УЗ в стадії обговорення. В нас є діючі контракти, які будуть завершені в наступному році і я впевнений що буде фінансування.І є програма розвитку рухомого складу та інфраструктуру: зокрема електрифікації. Бюджетне фінансування буде продовжено, бо це позиція Кабміну.

Володимир Шемаєв

Нагадаємо, 19 жовтня Комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендував депутатам прийняти проєкт держбюджету на 2022 рік у першому читанні. Наразі Рада ще не завершила розгляд правок до проєкту.

Проєктом бюджету пропонується спрямувати кошти на електрифікацію 101 км колій, а також модернізувати 200 кілометрів. Придбати нові поїзди для City Express (зокрема й дизель-поїзди). Також уряд має намір замовити 100 пасажирських вагонів, з них 70 для швидкісних поїздів Інтерсіті.

читайте також

Завантаження....