URM
Рухомий склад Новини Пасажирські перевезення

В УЗ визначилися, у яких поїздах будуть курсувати 10 зі 100 нових пасажирських вагонів

Укрзалізниця завершила фінальну прийомку перших 5 зі 100 нових пасажирських вагонів, придбаних за кошти державного бюджету. Ще 5 купейних вагонів компанія отримає до кінця листопада 2021 року.

Повідомляється, що ці вагони курсуватимуть у складі поїзда №5/6 Маріуполь — Ворохта, Рахів та включатимуться до складу поїзда №77/78 Харків — Маріуполь.

АТ «Укрзалізниця» прийняло рішення, що 10 купейних вагонів виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» — 5 купейних вагонів, які компанія вже отримала, та 5 вагонів, які отримає до кінця листопада 2021 року, — будуть курсувати на новому, найдовшому в країні маршруті, що був розроблений спеціально для нового графіка пасажирських перевезень — у складі поїзда №5/6 Маріуполь — Ворохта, Рахів.

Укрзалізниця

В УЗ визначилися, у яких поїздах будуть курсувати 10 зі 100 нових пасажирських вагонів

Указаний поїзд прямує через Волноваху, Запоріжжя, Дніпро, Кам’янське, Смілу, Білу Церкву, Бердичів, Здолбунів, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів (Буковель), Ворохту, Рахів та низку інших міст. Крім того, нові вагони включатимуться до складу поїзда №77/78 сполученням Харків — Маріуполь.

 

В УЗ визначилися, у яких поїздах будуть курсувати 10 зі 100 нових пасажирських вагонівРаніше URM повідомляв про те, що перші 5 купейних вагонів зі 100 замовлених у Крюківського вагонобудівного заводу та придбаних за кошти державного бюджету пройшли в столиці фінальну прийомку фахівцями Укрзалізниці.

За умовами контракту, 20 зі 100 замовлених вагонів мають бути поставлені АТ «Укрзалізниця» до кінця 2021 року. У компанії заявляють, що наразі сторони випереджають графік. Хоча раніше керівництво УЗ анонсувало перші два поїзди до Дня Незалежності.

Загалом КВБЗ має побудувати та поставити компанії 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда. У 2021 році у бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень.

Зауважимо, що УЗ провела закупівлю без тендеру, уклавши договір з КВБЗ напряму. У серпні ДАСУ заявила, що УЗ не мала права проводити пряму закупівлю.

Нагадаємо, на початку жовтня комісія Укрзалізниці прийняла два дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва КВБЗ.

читайте також

Завантаження....