URM
Укрзалізниця Новини

В УЗ пояснили чому вони провели угоду з Deutsche Bahn через КЕВРЗ

Під час презентації перших результатів роботи консультантів Deutsche Bahn в Укрзалізниці директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський пояснив причини укладання угоди через КЕВРЗ, а не з УЗ напряму.

За його словами, завод розглядається як об’єкт, де буде локалізація електропоїздів, і там є інженери, які залучені при складанні технічних умов на тендерах. Наразі УЗ спільно з німецькими фахівцями визначає потужності заводу, аби порахувати, скільки електропоїздів він може обслуговувати та скільки треба інвестицій у цей завод.

Ну, зрозуміло, що цей механізм (укладення договору з заводом), аби швидко укласти договір і почати рухатись, але також це підприємство, яке залучене в роботу.

Олександр Перцовський

Також, відповідаючи на запитання журналіста URM, у чому доцільність співпраці з Deutsche Bahn, Перцовський заявив, що залучення консультантів «окупиться сторицею», завдяки високій конкуренції на торгах, яку вони мають забезпечити.

Нагадаємо, експерти ТСК вважають угоду з Deutsche Bahn Engineering & Consulting незаконною.  Адже Укрзалізниця навмисно уникла тендера щодо вибору консультанта для компанії, провівши закупівлю через “Київський електровагоноремонтний завод” (належить УЗ), який 26 серпня уклав договір з Deutsche Bahn Engineering & Consulting напряму. Вартість договору – 891 тисяча євро.

читайте також

Завантаження....