URM
Укрзалізниця Новини

В УЗ пообіцяли опрацювати усі надані парламентською ТСК зауваження

В Укрзалізниці пообіцяли «зважено та відповідально» опрацювати усі надані парламентською ТСК зауваження

Зокрема, в УЗ наголосили, що підтримали вимогу комісії повернути питання реформування залізничного транспорту України в поле зору уряду.

Також в компанії підкреслили, що  цілком підтримують позицію ТСК із необхідності передачі фактів порушень до правоохоронних та інших органів. 

Також наголошуємо, що Укрзалізниця цілком підтримує позицію ТСК із необхідності передачі фактів порушень до правоохоронних та інших органів. Укрзалізниця у будь-яких випадках захищатиме виключно інтереси галузі та держави й не ставатиме на захист порушників, у разі визнання їх такими судовими рішеннями. Проте ми зауважуємо, що все має відбуватись у правовому полі та відповідно до норм законодавства.Укрзалізниця також підтримує посилення контролю і дієве реагування на будь-які порушення чи бодай замахи на нанесення збитків залізничній галузі»

Укрзалізниця

Нагадаю, сьогодні Верховна Рада Уркаїни підтримала звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо оцінки стану Укрзалізниці. 

У фінальному звіті парламентської Тимчасової слідчої комісії депутати зокрема вказують на особливості використання Укрзалізницею додаткових надходжень від підвищення тарифів на вантажні перевезення.

Також у документі йдетсья, що у  2021 році Укрзалізниця не змогла у повній мірі задовольнити потреби зростаючої економіки України у вантажних перевезеннях.

ДжерелоУЗ

читайте також

Завантаження....