URM
Інфраструктура Новини

(ВІДЕО) В УЗ показали, як тривають роботи з модернізації ділянки Київ — Васильків-1

На Київщині тривають роботи із прокладання залізничної гілки, що стане частиною проєкту приміського сполучення Kyiv City Express. Зараз залізничники капітально ремонтують залізничну колію у районі селища Здорівка, що у Васильківському районі.

У межах програми «Велике будівництво» Укрзалізниця модернізує колію й електрифікує 11 км ділянки між містом Васильків та селищем Калинівка, де розташована станція Васильків-1. Саме через неї нині здійснюється приміське сполучення зі столицею.

Які роботи вже зроблено:

  • капітально відремонтовано понад 7 км колії;
  •  встановлено 3 стрілочні переводи;
  • забетоновано 6 опор;
  •  облаштовано майданчик під будівництво платформи Васильків-2.

Орієнтовний час у дорозі від Василькова до Центрального вокзалу в Києві становитиме менш як 40 хвилин.

В УЗ наголошують — переорієнтація пасажиропотоку з автотранспорту на залізничний сприятиме зменшенню заторів на в’їзді до столиці, зокрема з одеського напрямку.

Раніше Південно-Західна залізниця оголосила два тендери на електрифікацію ділянки Васильків – Васильків-2. Загальна вартість робіт – 55,8 млн грн.

Зазначимо, нещодавно набули чинності зміни до тарифів на вантажні перевезення. В Укрзалізниці підрахували — уже цього року компанія отримає близько 2 млрд грн додаткових доходів, а наступного року — ще близько 10 млрд грн. Планується, що кошти від зазначених ініціатив буде направлено на відновлення залізничної інфраструктури: ремонт колій та електрифікацію залізниці. Які ділянки будуть електрифікувати та на якому етапі зараз цей процес – читайте у статті “Як в Україні залізницю електрифікують“.

читайте також

Завантаження....