URM
Пасажирські перевезення Новини

В УЗ акцентують на можливості вибору вагона з кондиціонером

В Укрзалізниці заявили, що, купуючи квитки на поїзд, пасажири можуть перевірити наявність кондиціонера у вагоні. У компанії заявляють, що наразі майже половина вагонів компанії обладнана системами кондиціонування повітря.

Так, у системі booking.uz.gov.ua вагони без кондиціонування мають відповідну позначку на сторінці вибору місця, поряд із типом вагона. Також усі поїзди Інтерсіті+ обладнані кондиціонерами.

В УЗ зазначають, що у вагоні з кондиціонером температура має бути від +22 до +26 °C. На початку подорожі вона може бути вищою, адже кондиціонування вмикається після відправлення поїзда і потрібен час, близько 20 хвилин, на охолодження повітря у вагоні.

Вагони, які не обладнані кондиціонерами, мають систему вентиляції, також у них повинні відчинятися вікна. Вентиляція також має працювати й при подачі поїзда на посадку — пасажир має право вимагати цього від провідника.

Нагадаємо, раніше  у ТСК заявляли, що у понад 300 вагонів система кондиціювання повітря не підготовлена до роботи влітку (не заправлена холодоагентом).

читайте також

Завантаження....