URM
COVID-19 Новини

В Укрзалізниці заявили, що вакцинували 80 % працівників

Понад 80 % працівників Укрзалізниці вакцинували проти коронавірусу. Про це заявив керівник пасажирського напрямку компанії Олександр Перцовський.

Проте  в переліку немає тих, хто в декреті та в довгострокових відпустках. За його словами, набагато вищий показник вакцинації серед працівників УЗ, які працюють щоденно з пасажирами.

Якщо говорити про конкретно той напрямок, з яким стикаються люди кожного для — це наші провідники, стюарди, співробітники вокзальної компанії, то там понад 90% вакцинувалися, чи мають відповідні довідки, що вони перехворіли, чи вони мають показники протипоказань, тому тут взагалі жодних ризиків для пасажирського сполучення немає.

Олександр Перцовський

Загалом в УЗ працюють близько 250 000 працівників. За словами Перцовського, на початку новорічного сезону, у зв’язку з новими вимогами щодо обов’язкової вакцинації працівників галузі в компанії «все штатно» і до нових вимог залізничники підготувалися.

Також в УЗ запевнили, що відсьогодні, з 9 грудня 2021 року, роботу залізничної галузі забезпечують тільки вакциновані проти COVID-19 працівники компанії. Це залізничники, які отримали одну або дві дози вакцини. А також ті, які мають протипоказання до щеплення.

Нагадаємо, на початку листопада МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, додавши туди залізничників. Наказ набирає чинності з 9 грудня.

Водночас станом на 24 листопада профілактичне щеплення проти COVID-19 отримали 109 390 працівників УЗ (48,16 % від загальної кількості працівників), з них лише 57 852 (25,47 %) пройшли повний курс вакцинації.

Відтак, якщо вірити компанії, то майже половина вакцинованих зробили щеплення в останні два тижні.

читайте також

Завантаження....