URM
Пасажирські перевезення Новини

В Укрзалізниці заявили, що самі демонтували стіну на станції Святошин

2 вересня користувачі соцмереж звернули увагу на обвалену стіну на станції Святошин. В Укрзалізниці заявили, що це був плановий демонтаж.

Реконструкція платформи на станції Святошин іде за планом. У рамках робіт з реконструкції платформи на станції Святошин з метою покращення водовідведення зі шляхопроводу будівельники реконструювали підпірну стіну — конструкцію частково розібрали та звели наново.

Укрзалізниця

У компанії зазначили, що паралельно тривають роботи на інших локаціях станції: монтаж навісу на пероні та сучасної енергоощадної системи освітлення, тестування турнікетів та інші будівельні роботи.

Після завершення реконструкції на станції Святошин буде висока платформа з навісом, доступна для всіх категорій маломобільного населення, встановлено турнікети й автомати для придбання квитків на приміські поїзди.

В Укрзалізниці заявили, що самі демонтували стіну на станції Святошин

В Укрзалізниці заявили, що самі демонтували стіну на станції СвятошинХоча зауважимо, що стіна перед демонтажем була відштукатурена, а сам демонтаж відбувся по лінії тріщини, про яку й повідомляли користувачі Facebook.

читайте також

Завантаження....