URM
Події Пасажирські перевезення Рухомий склад Укрзалізниця

В Укрзалізниці заявили, що поїзд «Київ – Варшава» виїхав з України справним

Склад поїзда № 67 сполученням Київ – Варшава 05.11.2021 року в складі трьох пасажирських вагонів міжнародного сполучення габариту RIC був відправлений зі станції Київ – Пасажирський у технічно справному стані та прибув до пункту обороту станції Варшава без зауважень. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит журналістів URM.

Мовляв, усі несправності були виявлені вже на території Польщі місцевими залізничниками.

Під час проведення підготовки вагонів поїзда до зворотного шляху прямування фахівцями ПКП Інтерсіті по ст. Варшава було виявлено зауваження щодо роботи автогальмівного обладнання у двох вагонах, у зв’язку з чим були вжиті заходи з недопущення їхнього курсування.

Укрзалізниця

В Укрзалізниці заявили, що поїзд «Київ – Варшава» виїхав з України справним

Нагадаємо, після поломки гальмівних систем двох вагонів у Польщі, у складі поїзду Варшава-Київ залишився один вагон, який 12 листопада прибув до столиці.

В ТСК Верховної Ради з питань Укрзалізниці   зазначають, це вже третій несправний вагон з 4 листопада, коли УЗ відновила рейси до Польщі.

Головна причина таких випадків – відсутність в Укрзалізниці дієвого контролю якості технічного обслуговування, ремонту та модернізації рухомого складу. Якщо і є такий контроль, то судячи з тих вагонів, які на Варшавському вокзалі особисто бачив експерт, він суто формальний. Адже вагони, які в несправному стані залишилися у Варшаві, мали негерметичну гальмівну систему, про що свідчили і наліпки, які були розміщені на вагоні залізничниками. Польські локомотиви, в автоматичному режимі виявляють такі несправності через комп’ютерні системи. Тож після того, як вони зафіксували проблему, з’являється сигнал тривоги і вагони виключають зі складу поїзду

ЮЛІЯ ГРИШИНА, ОЧІЛЬНИЦЯ ПРОФІЛЬНОЇ ТСК

Разом з тим експерт із ризиків у сфері залізничного транспорту з Польщі Анджей Цебула незадовільно оцінив стан вагонів у поїзді 67/68 до Варшави.

Будь ласка, врахуйте той факт, що цей потяг є вітриною України в ЄС, але УЗ дозволяє собі включати в цей поїзд пошкоджені вагони. Квиток на цей потяг коштує майже 1400 грн, що становить 200 злотих у польській валюті. При цьому квиток на потяг Express Intercity Premium — Pendolino (це найвищий комфортний клас поїзда в Польщі) коштує 150 злотих.

АНДЖЕЙ ЦЕБУЛА

Зараз на території Польщі перебувають  3 вагони Укрзалізниці з приписаними до них провідниками. Про це журналістам URM стало відомо з власних джерел. Щоб розібратися в ситуації і дізнатися про умови, у яких живуть працівники компанії, ми відправили інформаційний запит в Укрзалізницю.

читайте також

Завантаження....