URM
Кадри Новини

В Укрзалізниці розповіли, чому шукають очільника компанії УЗ через HR-агенції

В Укрзалізниці розповіли, чому пошук очільника компанії відбувається через HR-агенції. У відповіді на інформаційний запит URM ідеться про те, що процедуру відбору та призначення на посади голови та членів правління АТ «Укрзалізниця» регулює спеціальний Порядок.

Цей документ був затверджений рішенням наглядової ради Товариства та погоджений з Мінекономрозвитку України. Порядком, зокрема, передбачено залучення професійного консультанта з відбору персоналу для проведення відбору кандидатів на посаду голови та членів правління Товариства.

Водночас скільки коштів передбачено на пошуки кандидатів до наглядової ради і керівництва — у компанії розповідати відмовилися, пославшись на норми закону.

В Укрзалізниці розповіли, чому шукають очільника компанії УЗ через HR-агенціїНагадаємо, 13 липня Укрзалізниця оголосила про підготовку укладання угоди з HR-агенцією, яка має визначити кандидатів на посаду керівника компанії. Проте назву компанії не повідомила. Угоду укладуть без тендера, адже дві попередні спроби його провести були невдалими. У такому разі закон дозволяє укладати договір напряму.

Раніше УЗ через тендер визначила HR-агенцію для пошуку кандидатів на посаду члена правління. Ідеться про відповідального за вантажний напрям. Кандидатів буде шукати ТОВ “Телент Адвайзорс”.

Також компанія оголосила конкурс серед кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрям діяльності «Вантажні перевезення». Загальна вартість договорів, укладених з HR-агенціями, становить 4,4 млн грн.

читайте також

Завантаження....