URM
Вантажні перевезення Новини Укрзалізниця

В Укрзалізниці пояснили чому обмежили транзитні перевезення 

АТ «Укрзалізниця» опублікувала пояснення чому запровадила тимчасові обмеження на перевезення транзитних вантажів через територію України. Причиною є ремонтні роботи. 

Йдеться про електрифікацію дільниці Ковель — Ізов — Держкордон та ремонтно-колійні роботи з модернізації дільниці Знам’янка — Здолбунів. У зв’язку із цим пропускна спроможність у напрямку Польщі знизилася до 350 вагонів на добу. 

Зазначених обсягів недостатньо, щоб забезпечити перевезення у передбачені терміни. Тому було прийнято рішення тимчасово ввести конвенцію на заборону транзитних залізничних перевезень територією України.

Зазначено, що після завершення інфраструктурних робіт перевезення буде поновлено та поінформовано клієнтів. При цьому, пасажирські залізничні перевезення між країнами здійснюватимуться без змін. 

Нагадаємо, з 30 листопада Укрзалізниця заборонила транзитні перевезення вантажів та порожніх вагонів у напрямку Польщі та навпаки з неї.

Також з 1 грудня УЗ заборонила відправлення вантажів до Польщі, а з 6 грудня заборонено транзит до Чехії, Словаччини та Австрії.

читайте також

Завантаження....