URM
Укрзалізниця Новини

Укрзалізниця хоче створити професійний футбольний клуб

Футбольний клуб «Локомотив», який підпорядковується Південно-Західній залізниці, оголосив про ребрендинг і поділився планами увійти в професійний футбол. До недавнього часу  клуб спеціалізувався на підготовці дітей.

Укрзалізниця хоче створити професійний футбольний клубПри цьому «Локомотив» уже заявився в аматорський чемпіонат України та зіграв свій перший матч в групі 1 (в інших команд вже по 4-5 зіграних поєдинків). Так, за інформацією видання UA.Футбол, 5-го вересня залізничники поступились «Маяку» з міста Ромни Рівненської області з рахунком 0:4.

У самому ж клубі розповіли, що «Локомотив» почне інвестувати в трансфери після створення професійної команди і виходу в Другу лігу, однак ключовим завданням залишиться фокус на випускниках власної Дитячої академії.

У минулому сезоні «Локомотив» виграв Міжнародну Дитячу лігу. Команди з гравцями 2009, 2010 і 2011 років народження є неодноразовими переможцями міжнародних турнірів. А футболісти 2006 року народження стали чемпіонами України вищої ліги. Команди «Локомотива» тренуються на власному реконструйованому стадіоні в Києві.

Відзначимо, що раніше Локомотив був чи не найвідомішим футбольним клубом Києва (до появи «Динамо»). Він підпорядковується Південно-Західній залізниці. Клуб був заснований 1919 року. (Неофіційна поява команди у 1918 році, саме на цей рік припадає перший виступ в першості Києва «Спортивного гуртка залізничних колоній», але офіційної реєстрації у команди не було, з’явилася вона тільки в 1919 році). Назви команди: «Залдор» (1919—1935), «Локомотив» (1936—1940, 1941—1947 і до т. ч.), «Локомотив Півдня» (1940).

ДжерелоЦТС

читайте також

Завантаження....