URM
Укрзалізниця Новини

В Укрзалізниці планують залучати фахівців Deutsche Bahn на постійній основі

Директор філії «Пасажирська компанія» Укрзалізниці Олександр Перцовський заявив, що компанія готова брати на роботу фахівців Deutsche Bahn за умови, що їхня оплата буде прив’язана до досягнення результатів.

За його словами, УЗ намітила кілька фаз партнерства з Deutsche Bahn. Наразі йде обговорення продовження партнерства з німецькою компанією у 2022 році. В УЗ заявляють про бажання залучити німецьких фахівців до виконання низки завдань на постійній основі.

Перцовський також зазначив, що в плані співпраці УЗ і DB — побудова детальної моделі розвитку пасажиропотоку й бізнес-плану на наступні п’ять років, який міститиме моделювання та прогноз щодо бюджету.

Зауважимо, що під час виставки Rail Expo заступник директора департаменту інвестиційної діяльності Укрзалізниці Володимир Шемаєв прокоментував питання фінансування консультацій з Deutsche Bahn, адже угоду з німцями провели через КЕВРЗ.

За словами представника УЗ, проблеми у тому, що завод уклав угоду з Deutsche Bahn без вiдповiдних КВЕДiв немає. Керiвництво намагається за рахунок консалтингу вивчити питання локалізації виробництва для майбутніх замовлень.

читайте також

Завантаження....