URM
Бізнес Новини

В Україні створили онлайн-маркет землі

В асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» оголосили про створення онлайн-маркету землі «Доброзем». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент асоціації Алекс Ліссітса. Маркет почне працювати вже з 1 липня поточного року.

Основна ідея «Доброзему» — дати людям можливість чесно й прозоро купити або продати земельну ділянку. Розуміючи, що у багатьох власників землі можуть з’явитися труднощі при підготовці документів, команда «Доброзему» готова допомогти з їхньою перевіркою та, за потреби, проконсультувати, що й де потрібно доробити.

Алекс Ліссітса, президент асоціації Український клуб аграрного бізнесу

У проєкті зі створення маркету землі також брав участь і Monobank. Там розповіли, що реалізація ідеї виявилася дуже непростою, адже процес купівлі/продажу землі виходить «досить заплутаним».

Ми детально опрацювали цей процес, і наша служба підтримки буде активно допомагати продавцям на всіх його етапах… Ми інтегрувалися з безліччю систем, наприклад, із системою супутникових знімків… розуміємо, що власниками землі часто є жителі села у віці. Тому ми розвиваємо мережу наших представників у регіонах, які будуть допомагати продавцям на всіх етапах.

Дмитро Дубілет, співзасновник Monobank

Нагадаємо, 31 березня 2020 року Верховна Рада ухвалила закон про обіг земель сільськогосподарського призначення — відповідно до закону, 1 липня 2021 року скасовується дія мораторію на продаж аграрної землі.

читайте також

Завантаження....