URM
Кадри Новини

У ТСК розкритикували кадрові зміни в правлінні УЗ

У Профільній комісії щодо оцінки стану Укрзалізниці розкритикували кадрові призначення в компанії.

Так, голова ТСК Юлія Гришина обурилася тим, що   постановою №1368 Кабмін запровадив до складу правління АТ «УЗ» двох нових членів Євгена Шрамка та Павла Цубера, адже вони не залізничники.

«Ми спочатку виступали за те, щоб залізницю очолювали люди, які мають профільну залізничну освіту та досвід роботи у цій сфері. Інакше толку не буде. І ми вже бачимо по 5 роках роботи попередніх правлінь УЗ», — Юлія Гришина.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України подовжив повноваження голови та низки членів правління АТ «Укрзалізниця» та оновив його склад.

Так, до 31 березня 2022 року пролонговано повноваження голови правління УЗ Олександра Камишіна, членів правління Ореста Логунова, Григорія Бойка, Євгена Лященка та Олександра Перцовського.

Таке рішення продиктоване тим, що наразі ще не сформована наглядова рада, яка має подати пропозиції щодо оновлення чи затвердження складу правління Укрзалізниці.

Крім того, посаду члена правління залишає Роман Черніцький. Проте він залишається на посаді директора з інфраструктури Перевізника.

Натомість до складу правління на строк до 31 березня 2022 року увійшли Євген Шрамко та Павло Цубер. Перший очолить вертикаль виробничих потужностей (вагоноремонтні та локомотиворемонтні, виробництво шпал та інші заводи).

Щодо Павла Цубера, то він має відповідати за виконання програми «Велике будівництво» на Укрзалізниці. Раніше він був керівником служби автомобільних доріг у Луганській області. Євген Шрамко до призначення працював у ТОВ «ЗЛМЗ», яке входить до структури «Запоріжсталі» Ріната Ахметова.

читайте також

Завантаження....