URM
Кадри Новини

У ТСК розкритикували ідею повернути Лещенка до наглядової ради УЗ

У Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради щодо оцінки стану Укрзалізниці розкритикували рішення щодо повернення Сергія Лещенка до наглядової ради. Про це на своїй сторінці повідомила очільниця ТСК Юлія Гришина.

Сказати, що члени ТСК були ошелешені новиною про те, що міністр інфраструктури рекомендував повернути Сергія Лещенка до наглядової ради — нічого не сказати. А ця новина застала нас зненацька якраз під час засідання.

Юлія Гришина

Депутат звернулася до керівництва УЗ, Міністерства інфраструктури і Кабміну з проханням терміново вплинути на подібні кадрові рішення. Мовляв, якщо не розібратися в кадровому питанні, то жодного позитивного результату очікувати від Укрзалізниці не варто.

Якщо ви не будете робити кадрові зміни, якщо ви будете залишати всіх тих, хто довів УЗ до такого стану — ваша команда покаже нуль результату. А якщо ваша команда не покаже результат, то і ми не покажемо! Тому так не буде!

Юлія Гришина

Зазначимо, що вчора Міністерство інфраструктури внесло кандидатуру Сергія Лещенка до складу наглядової ради Укрзалізниці за державною квотою. Про це повідомили під час засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо стану Укрзалізниці.

Тож тепер  кандидатуру Лещенка має затвердити Кабінет Міністрів. Представник міністерства підтвердив інформацію й заявив, що міністр Олександр Кубраков має право самостійно обирати членів наглядової ради за його квотою.

Нагадаємо,  22 вересня Укрзалізниця опублікувала повідомлення про припинення терміну повноважень членів наглядової ради. Ідеться про:

  • Сергія Лещенка;
  • Шевкі Аджунера;
  • Андреса Матьє;
  • Олега Журавльова.

Водночас у Міністерстві інфраструктури заявили, що вже подали кандидатів до наглядової ради (від держави), а їхнє призначення очікується найближчим часом. Проте тоді прізвищ не назвали.

читайте також

Завантаження....