URM
Бізнес Вантажні перевезення Новини Рухомий склад

У Тернопільській області через нестачу тяги зупинилася робота елеваторів

Через відсутність локомотивів станція Тернопіль переповнилася вагонами, а елеватори вже «під зав’язку» заповнені зерном. Як наслідок, повністю зупинилась робота елеваторів області.

Про це повідомляє власник корпорації Збаразький Комбінат хлібопродуктів Шпак Олександр.

За його словами, кагати із зерном просто неба починають псуватися. Окрім цього, зернові підприємства не виконують контрактів та своїх зобов’язань перед контрагентами, що призводить до зриву бізнес-планів, а це загрожує блокуванням надходжень коштів до державного й місцевих бюджетів.

У Тернопільській області через нестачу тяги зупинилася робота елеваторів

Оперативна інформація, яка надходить до зернопереробних підприємств, свідчить, що на вчорашній день станція Жмеринка ледве дихала, а станція Тернопіль повністю зупинилася! Більше того, вагони, що завантажені зерном цілодобово стоять на під’їзних коліях проміжних станцій, очікуючи відправлення. Це не просто жах, а повний саботаж, створений умисними діями керівної ланки державного стратегічного підприємства.

Олександр Шпак, Власник корпорації Збаразький КХП

За словами пана Шпака, ситуація близька до критичної:

Сьогодні вкрай потрібна швидка пропускна здатність переміщення вагонів на станціях (як порожніх, так і завантажених) та ефективна їх оборотність. Проте замість оперативної і злагодженої роботи залізничників елеватори отримали повну зупинку власної діяльності! Зерновики фактично паралізовані, не можуть приймати зерно та відвантажувати його, що абсолютно неприпустимо під час жнив! Такі дії очільників Укрзалізниці ми не можемо розцінювати інакше, як диверсію спрямовану на знищення сільськогосподарської галузі області та придушення виробників і реалізаторів зернопродукції.

Олександр Шпак, Власник корпорації Збаразький КХП

У Тернопільській області через нестачу тяги зупинилася робота елеваторів

читайте також

Завантаження....