URM
Міжнародні Новини

У РФ презентували фітингову платформу з експлуатаційною швидкістю 140 км/год

Холдинг «Сінара» презентував швидкісну фітингову платформу для перевезення контейнерів з експлуатаційною швидкістю 140 км/год.

Виробляти новий вид рухомого складу буде Калузький завод «Ремпутьмаш». Заявлено, що ця платформа дозволить Російським залізницям реалізувати перевезення контейнерів з Китаю до Європи за сім діб.

Конструкція платформи дозволяє перевозити два 40-футових контейнери. Дослідні зразки платформи в липні-серпні будуть проходити випробування на експериментальному кільці в Щербинці.

Після цього платформи попрямують на швидкісний випробувальний полігон Білоріченська — Майкоп Північно-Кавказької залізниці, де будуть експлуатуватися зі швидкістю 140 км/год. Випробування проводитимуться з навантаженими контейнерами.

Завершення випробувань, а також отримання сертифікату заплановано на четвертий квартал 2021 року.

Нагадаємо, у липні “Азовсталь” пройшла атестацію на відповідність рейкових скріплень для УЗ за новими стандартами. Кваліфікаційні випробування та оцінку відповідності якості продукції проводила Спеціалізована комісія центрального апарату Укрзалізниці спільно зі співробітниками дирекції з технології та якості меткомбінату.

читайте також

Завантаження....