URM
Укрзалізниця Новини

В Раді пропонують суворіше карати водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів

В Раді пропонують підвищити відповідальність на дорозі для власників елітних автомобілів. Відповідний законопроєкт №7026 внесла група народних депутатів. 8-го лютого документ було
направлено на розгляд Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Законопроєктом пропонується внести деякі зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України. Зокрема збільшити у 10 разів розміри штрафів, які передбачені КУпАП за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, порушенні правил дорожнього руху, вчинені при керуванні елітним транспортним засобом. Серед іншого йдеться і про такі статті:

  • Стаття 123. Порушення правил руху через залізничні переїзди;
  • Стаття 124. Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.

До прикладу, зараз згідно з законом, Порушення правил руху через залізничний переїзд тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це всього-на-всього 340 грн. Якщо закон про підвищення штрафів приймуть, то доведеться заплатити вже 3400 грн.

Визначення елітного транспортного засобу у разі прийняття законопроєкту буде наведено у Податковому кодексі України.

Нагадаємо, працівники УЗ самоорганізувалися, щоб допомогти машиністу Олександру Назаренку. Чоловік керував поїздом № 43 Київ — Івано-Франківськ, який 3 лютого зіткнувся з вантажівкою. За попередніми даними, водій вантажівки проігнорував ПДР та виїхав на переїзд пред поїздом.

читайте також

Завантаження....