URM
Події Новини Укрзалізниця

У прокуратурі розповіли, скільки коштує посада начальника одного з управлінь Південно-Західної залізниці

Столична прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який виступив посередником під час передачі хабаря першому заступнику начальника одного з департаментів ПАТ «Укрзалізниця».

У матеріалах слідства зазначено, що в липні 2017 році до кадрового відділу УЗ звернувся чоловік, який хотів працевлаштуватися на вакантну посаду начальника одного із управлінь регіональної філії Південно-Західної залізниці.

Дізнавшись про це, перший заступник начальника одного з департаментів ПАТ «Укрзалізниця» наказав своєму спільнику розшукати цього кандидата та запропонувати йому «спеціальні умови» працевлаштування. Тобто купити посаду за 30 тис. доларів США.

Через деякий час вказаний посадовець збільшив вимоги та зажадав ще 40 тис. доларів США за допомогу в працевлаштуванні. Пізніше ціна за цю послугу ще зросла.

Зрештою жадібного посадовця затримали на «гарячому» у приміщені столичного ресторану після одержання ним 69,1 тис. доларів США.

Посередник затриманого тривалий час переховувався від слідства та невдовзі правоохоронцям вдалося встановити його місцеперебування.

Наразі обвинувальний акт щодо пособника вже скеровано до Голосіївського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

читайте також

Завантаження....