URM
Порти Новини

У порту Південний побудують новий зерновий термінал

8 вересня представили проєкт «Будівництво причально-технологічного комплексу ТОВ «Компанія «Техагро», який мають збудувати в порту Південний.

Проєктом передбачено будівництво терміналу для прийому та перевантаження зернових вантажів насипом з автомобільного та залізничного транспорту, рослинної олії з автомобільного транспорту, соняшникового насіння. До його складу увійдуть перевантажувальні комплекси зернових вантажів та приймання рослинної олії, а також олійний завод.

Згідно з проєктом, планований вантажообіг нового терміналу складатиме 2700 тис. тонн на рік зернових, 200 тис. тонн рослинної олії. Переробка насіння соняшника — до 80 тис. тонн на рік.

Загальна територія земельних ділянок, на яких розгорнуться роботи, — 30 гектарів. Початок реалізації будівництва термінала заплановано на 2022 рік. Термін будівництва — 44 місяці. Строк окупності проєкту становить шість років.

Нагадаємо, у серпні ДП “Морський торговельний порт Південний” оголосив про плани будівництва  терміналу для експортних вантажів і перевантажувального комплексу імпортних вантажів.

читайте також

Завантаження....