URM
Пасажирські перевезення Міжнародні Новини

В Одесу за спеціальним залізничним маршрутом прибули туристичні оператори з Молдови та Румунії

В Одесу за спеціальним залізничним маршрутом прибули туристичні оператори з Молдови та Румунії. Ідеться про маршрут Ясси – Кишинів та Кишинів – Одеса.

Зазначимо, що напрямок Ясси – Кишинів та Кишинів – Одеса дозволить збільшити туристичний потік до моря завдяки подорожам на короткі дистанції, які є одними із пріоритетних під час пандемії COVID-19.

Також зараз активно обговорюється ідея синхронізації поїздів Одеса — Кишинів та Кишинів – Ясси і створення нових спільних туристичних продуктів.

З цією метою раніше була створена економічна місія, до складу якої увійшли молдовська залізниця, мерія Ясс, Інвестиційне агентство Республіки Молдова, Асоціація патронатов індустрії туризму Республіки Молдова, Національний інститут розвитку й експертизи проєктів і Національний офіс виноградарства і вина Молдови. З українського боку проєктом буде займатися мерія Одеси.

Головним підсумком роботи Економічної місії Молдова — Румунія — Україна стало створення робочої групи з відкриття залізничного сполучення Ясси — Одеса і розробка нових туристичних програм Кишинів — Ясси — Одеса.

Нагадаємо, з 28 серпня відновився рух пасажирського потяга сполученням Кишинів — Одеса. Запуск потяга погоджений спільною угодою Укрзалізниці та «Залізниця Молдови» (CFM).

читайте також

Завантаження....