URM
Порти Інфраструктура Новини

В Одеському порту запрацював новий фронт обробки вагонів

Оператор контейнерного термінала Одеського морського порту ДП «КТО» почав експлуатацію нового фронту обробки залізничних вагонів.

Наприкінці вересня компанія завершила процес отримання пакету погоджень на експлуатацію об’єкта від АТ «Укрзалізниця» і державних інспекцій.

Днями компанія підписала додаток до ЄТП («Єдиний технологічний процес» — документ, який передбачає, що роботи по реконструкції / модернізації не будуть заважати основній діяльності підприємства), згідно з яким в технологічний цикл припортовий залізничної станції «Одеса-порт» тепер включені нові шляхи №17-а №17-б, довжиною близько 200 метрів кожен.

У жовтні на шляхах №17-а №17-б вже здійснили перші операції з навантаження/розвантаження залізничних платформ.

Новий фронт обробки рухомого складу розрахований на одночасний прийом 26 платформ. Після його введення в експлуатацію пропускна здатність залізничних шляхів, якими оперує ДП «КТО», зросла до 152 вагонів на добу, заявляють у компанії.

Зауважимо, що ДП «КТО» — оператор контейнерного термінала в Одеському порту, входить в німецький логістичний холдинг HHLA. Потужність терміналу — 850 тис. TEU на рік.

читайте також

Завантаження....