URM
Міжнародні Новини

У Нідерландах вантажні поїзди почали курсувати по трамвайних коліях

Уперше в Нідерландах по трамвайній колії курсував вантажний потяг. Ідеться про трамвайну лінію між Східамом та промисловою зоною поблизу Роттердама.

Лінія й була побудована для вантажного поїзда. У 2017 році її виключили з балансу залізниць Нідерландів, а оператор інфраструктури продав колію транспортній компанії Роттердама RET, яка почала експлуатувати її як трамвайну у 2019 році.

Проте за умовами договору передбачалось, що лінію будуть використовувати іноді й вантажні поїзди, що й трапилось уперше наприкінці 2021 року. Уже у 2022 році на лінії планують запускати три поїзди на тиждень, аби покращити залізничне сполучення вантажних перевезень у промисловій зоні.

Оскільки лінія керується іншим оператором,  то має різницю в напрузі контактної мережі, а також різні системи захисту та контролю руху – це стало головною проблемою при поновленні руху вантажного потягу.

Тепер, коли поїзд перетинає «кордон», то управління бере та компанія, яка обслуговує колію (оператор інфраструктури або місцева транспортна компанія).

читайте також

Завантаження....