URM
Інфраструктура Новини

У Мукачеві розпочали підготовку до реконструкції Привокзальної площі

У Закарпатському місті Мукачеві розпочалися підготовчі роботи з реконструкції привокзальної площі. Про це повідомляється на сайті міськради.

Комунальне підприємство Мукачівської міськради «Мукачевопроект» вже отримало позитивний висновок експертів з проєкту реконструкції привокзальної площі.

Як зміниться площа перед залізничним вокзалом Мукачева

  • Проєктом передбачено розібрати бетонні смуги, бруківку та плитку на проїзній частині площі та влаштувати асфальтобетонне покриття.
  • Перед входом у будівлю залізничного вокзалу на тротуарі влаштують гранітну плитку. На тротуарах влаштують бетонну плитку.
  • Окремо виділять велодоріжку плиткою габро червоного кольору. Біля пішохідних переходів влаштовують велосипедні смуги. На тротуарі біля входу у вокзал встановлять дві велосипедні стоянки на 10 та 5 паркомісць.
  • Уздовж тротуару та в місцях пішохідних переходів встановлять обмежуючі стовпчики. Також встановлюються обмежувальні стовпчики вздовж велосипедної доріжки перед входом у приміщення вокзалу.
  • Проєктом передбачено збудувати на площі кругову розв’язку з кільцем.
  • Для зручності висадки пасажирів на автобусній зупинці передбачено влаштувати антикишеню.
  • Для зручного проходу пішоходів та велосипедистів тротуаром вирішено провести демонтаж трьох МАФів.
  • Для забезпечення водовідводу відновлюються старі та влаштовуються нові зливоприймальні колодязі та лотки. Площу освітлюватимуть LED-ліхтарями.

Який вигляд буде мати оновлена привокзальна площа в Мукачеві

Укрзалізницю просять відреставрувати вокзал у Мукачеві

Загалом Мукачівська міська влада планує витратити понад 13 млн грн з місцевого бюджету на реконструкцію привокзальної площі. Узяти участь у будівельних роботах запропонували й Укрзалізниці. Так, ще наприкінці квітня депутати Мукачівської міської ради звернулися до акціонерного товариства «Укрзалізниця» та регіональної філії «Львівська залізниця» з пропозицією відреставрувати будівлю залізничного вокзалу в місті.

Також у цьому зверненні йдеться й про необхідність облаштування колії міжнародного пасажирського сполучення Мукачево-Будапешт до будівлі вокзалу за європейським стандартом 1435 мм, зараз відстань між платформами понад 500 м, що вкрай незручно для пасажирів.

читайте також

Завантаження....