URM
Порти Новини

В МІУ визначили для безпечного заходу торгових суден в українські порти

В Міністерстві інфраструктури заявили, що визначили коридор для безпечного заходу торгових суден в українські порти. Глибина підтверджена на рівні 15-22,5 метри.

Спеціальні судна ДУ «Держгідрографія» провели 450 кілометрів лінійної зйомки структури дна в районі Дністровської банки. Дослідження підтвердили безпечність для судноплавства морського коридору між західною межею району незаконних навчань РФ та Дністровською банкою.

Оперативна інформація за результатами гідрографічних робіт ДУ «Держгідрографія» вже оголошена у прибережних попередженнях України й буде опублікована у Повідомленнях мореплавців.

В МІУ зазначають, що з метою допомогти капітанам більш надійно прокладати маршрут судна з урахуванням осадки та маневрових характеристик, найближчим часом буде зроблена великомасштабна врізка на навігаційні карти із детальною інформацією щодо стану глибин в морському коридорі. Також визначено координати віртуальних засобів навігаційного обладнання для чіткого встановлення меж морського коридору.

Нагадаємо,  на початку лютого Міністерство інфраструктури видало наказ №11 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 13 грудня 2004 року №1098», яким скасувало оформлення паперових документів на морські вантажні перевезення.

читайте також

Завантаження....