URM
Кадри Новини

(Документ) У МІУ не змогли пояснити, хто рекомендував кандидатуру Лещенка на відновлення в складі наглядової ради УЗ

Міністерство інфраструктури України не повідомило журналістам, хто рекомендував кандидатуру Сергія Лещенка на відновлення в складі наглядової ради УЗ. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит журналістів «Українських новин».

Також міністерство не надало копію подання на призначення, оскільки не є органом управління Укрзалізниці та розпорядником інформації.

… засновником АТ «Укрзалізниця» є держава в особі Кабінету Міністрів України, управління корпоративними правами держави стосовно АТ «Укрзалізниця» здійснює Кабінет Міністрів України. Отже, Міністерство інфраструктури України не є органом управління АТ «Укрзалізниця», не є розпорядником запитуваної інформації.

відповідь МІУ на інформаційний запит

(Документ) У МІУ не змогли пояснити, хто рекомендував кандидатуру Лещенка на відновлення в складі наглядової ради УЗ

Раніше Мінекономіки оголосило відбір чотирьох членів наглядової ради Укрзалізниці.

Кандидати мають подати документи до 29 жовтня. Більш детально за посиланням.

Нагадаємо, раніше стали відомі прізвища двох кандидатів до наглядової ради Укрзалізниці від держави. Окрім Сергія Лещенка, у якого лише нещодавно сплинув термін контракту на цій посаді, МІУ пропонує кандидатуру Давіда Ламджарії.

Раніше, 13 вересня стартував конкурс на посаду голови правління компанії.

Варто зауважити, Укрзалізниця у серпні уклала договір з ТОВ «Екзекьютів серч Юкрейн» щодо пошуку кандидатів до наглядової ради та членів правління. Загальна вартість обох договорів становить 3,889 млн грн. З них 1,976 млн грн – вартість пошуку голови та членів правління, а 1,913 млн грн – кандидатів до наглядової ради.

читайте також

Завантаження....