URM
Укрзалізниця Інфраструктура Новини

У Київській ОДА показали, як будуються колії на маршруті Васильків — Київ

Київська обласна держадміністрація виклала в мережу ролик, у якому демонструються темпи робіт з будівництва колії для приміських електропотягів на маршруті Васильків-Київ.
Зазначається, що цей проєкт реалізується у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Коли колію добудуть, то з Києва до райцентру можна буде дістатися менше ніж за 40 хвилин.

Маршрут «Васильків-Київ» займатиме 37 хвилин, які мешканці нашої громади проводитимуть у безпечному та комфортному Сіті-Експресі. Це дасть змогу не лише розвантажити місто від заторів, а й скоротити тривалість шляху до мінімуму.

Наталія Баласинович, міський голова Василькова

Зазначимо, що нещодавно набули чинності зміни до тарифів на вантажні перевезення. В Укрзалізниці підрахували — уже цього року компанія отримає близько 2 млрд грн додаткових доходів, а наступного року — ще близько 10 млрд грн. Планується, що кошти від зазначених ініціатив буде направлено на відновлення залізничної інфраструктури: ремонт колій та електрифікацію залізниці. Які ділянки будуть електрифікувати та на якому етапі зараз цей процес — читайте у статті «Як в Україні залізницю електрифікують«.

читайте також

Завантаження....