URM
Події Інфраструктура Новини Пасажирські перевезення

(ФОТО) У Києві на залізничній станції Святошин упала стіна

У Києві на нещодавно відремонтованій  залізничній станції Святошин обвалилася стіна. Фотографію наслідків інциденту виклали очевидці в Facebook. За повідомленнями свідків, наразі на станції тривають роботи з відновлення пошкодження.

(ФОТО) У Києві на залізничній станції Святошин упала стіна
Зауважимо, що ще вчора люди побачили на стіні тріщини, які з’явилися після зливи. Дехто з місцевих каже, що сталося це через неякісні будівельні роботи. Мовляв, стіну будували із незрозумілих бетонних блоків, які візуально нові не нагадували.
(ФОТО) У Києві на залізничній станції Святошин упала стіна

«У рамках робіт з реконструкції платформи на станції Святошин з метою покращення водовідведення з шляхопроводу будівельники реконструювали підпірну стіну — конструкцію частково розібрали та звели наново.Паралельно тривають роботи на інших локаціях станції: монтаж навісу на пероні та сучасної енергозберігаючої системи освітлення, тестування турнікетів та інші будівельні роботи»

Укрзалізниця
Відзначимо, що раніше в  УЗ обіцяли, що завдяки впровадженим під час реконструкції технологіям залізнична платформа на станції Святошин відповідатиме сучасним вимогам. І такі технології компанія масштабує по всій Україні. Зазначимо, що реконструкція платформи проводилася в межах реалізації проєкту «Велике будівництво» City Express. Ось який вигляд мала щойно відреконструйована станція:

Які платформи буде реконструювати Укрзалізниця

Раніше в Укрзалізниці пообіцяли, що  наступного року планують розпочати реконструкцію ще низки платформ. Зокрема, на приміському вокзалі станції Київ-Пасажирський на місці низьких планується звести високі посадкові платформи, які будуть зручними для пасажирів та пристосованими для інклюзивних поїздів, що мають пандуси для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, 28 травня УЗ оголосила відповідний тендер щодо реконструкції станції. Найнижчу пропозицію на торгах запропонувало ТОВ “Мегабудпроєкт” – трохи більше  16 млн грн.

Довідково: City Express —  це проєкт з інтеграції залізниці з міською транспортною системою завдяки об’єднанню великих міст із їхніми містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

В УЗ підрахували: зараз щодня до Києва приїжджає близько 450 тис. осіб, із них 77 тис. – залізничним транспортом. У межах проєкту City Express заплановано збільшити кількість пасажирів залізниці вдвічі – до 150 тис. на день

читайте також

Завантаження....