URM
Міжнародні Вантажні перевезення Новини

У Казахстані почали модернізацію ключової ділянки в забезпеченні міжнародних перевезень сполученням Європа — Азія

У Казахстані почалося будівництво другої колії на перегоні Достик — Роз’їзд 19 і трьох приймально-відправних колій.

Зараз там тривають з підготовки ґрунту для укладання другого шляху. Відсипано вже понад 110 тисяч кубометрів земляного полотна. Також ведеться подовження 3 водопропускних труб і будівництво залізобетонного залізничного моста. На станції Достик проводяться будівельно-монтажні роботи зі спорудження земляного полотна для переукладання станційних колій. На станції Роз’їзд №19 ведеться підготовка для монтажу опор зовнішнього електропостачання.

Зазначимо, що ремонтні роботи на цих станціях — це частина проєкту з модернізації залізничного транспортного коридору Достик-Актогай-Мойинти-Жарик-Жезказган-Саксаульская-Кандиагаш-Актобе-Ілецк.

Реалізація цього проєкту дозволить підвищити швидкість руху поїздів, збільшити пропускну й провізну спроможність основного транзитного коридору Казахстану за маршрутом Китай-Європа.

Довідково: Станція Достик є ключовою ланкою в забезпеченні міжнародних перевезень сполученням Європа — Азія. У 2021 році в межах проєкту з розширення та модернізації залізничної станції там проведуть роботи з подовження чотирьох приймально-відправних колій. Для збільшення пропускної здатності ділянки будуть побудовані другий шлях на перегоні Достик — Роз’їзд 19 і три додаткових приймальних шляхи на Роз’їзді 19.

читайте також

Завантаження....