URM
Укрзалізниця Новини

У Кабміні назвали пріоритетні групи галузей для інвестицій

В Україні триває низка зустрічей з делегацією французьких компаній та підприємств MEDEF («Рух підприємств Франції»).

В уряді заявили про готовність надати всебічну підтримку французьким інвесторам у реалізації проєктів у машинобудівній, транспортній галузях, виробництві електричного устаткування, видобувній сфері, для спільних наукових досліджень та розробок тощо.

Для цього нещодавно був ухвалений Закон України «Про Державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями в Україні», також днями уряд схвалив пакет підзаконних актів, необхідних для практичного впровадження механізмів цієї державної підтримки. Це чіткі сигнали міжнародному бізнесу, що ми готові до реалізації спільних проєктів і будемо надавати підтримку інвесторам на державному рівні.

Олексій Любченко, міністр економіки України

Також в уряді перелічили пріоритетні групи галузей для реалізації інвестиційних проєктів. Це:

  • машинобудування;
  • транспорт;
  • енергетика;
  • сільське господарство;
  • виробництво продуктів харчування;
  • легка промисловість;
  • переробна промисловість.

Нагадаємо, 24-25 червня в Україні проходять зустрічі з  делегацією французьких компаній та підприємств MEDEF. До складу делегації входять представники провідних французьких компаній, зокрема й Alstom.

Зазначимо, що Франція посідає шосте місце за обсягами двосторонньої торгівлі товарами між Україною та країнами Європи з питомою вагою майже 5 % від загального обсягу. За підсумками 2020 року обсяг двосторонньої торгівлі товарами між нашими країнами склав понад $ 2 млрд, з яких експорт — $ 592 млн та імпорт — майже $ 1,5 млрд. За підсумками 4 місяців поточного року обсяг двосторонньої торгівлі товарами збільшився на майже на 16 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року та склав $ 855 млн. Експорт збільшився на 34,4 % та склав $ 235,5 млн, а імпорт зріс на 10 % і склав $ 619,7 млн.

Довідково: Mouvement des entreprises de France (MEDEF), або Рух підприємств Франції, є найбільшою федерацією роботодавців у Франції. Організація створена у 1998 році та об’єднує понад 750 тис. компаній. Щороку MEDEF International організовує низку делегацій французьких бізнес-лідерів з конкретними проєктами в цільових країнах.

читайте також

Завантаження....