URM
Події COVID-19 Новини

У Харкові не відкривають залізничну лікарню №1 для COVID-хворих

Залізнична лікарня №1 у Харкові не хоче приймати хворих на коронавірус через «попередній досвід». Про це на брифінгу 19 жовтня сказав заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

Що стосується залучення філії №1, там тривають певні судові спори між НСЗУ, Укрзалізницею, хоча до харківських лікарень, в принципі, не було жодних зауважень. Але це дає певну осторогу до Укрзалізниці, як залучати ці лікарні до роботи.

Михайло Черняк

За словами Черняка, філії залізничних лікарень на Харківщині не можуть укладати контракт з НСЗУ самостійно.

Ви пам’ятаєте, у попередню хвилю дві лікарні працювали, але складність у чому? Ці дві лікарні не є юридичними особами. Юридичною особою є Укрзалізниця і медична служба. І вони підписували контракт з НСЗУ, до речі, як і зараз лікарня №2, яка вже працює у COVID-території Харківської області, контрактується безпосередньо центральний офіс Укрзалізниці як юридична особа.

Михайло Черняк

Також Черняк відзначив що все необхідне для лікування хворих на коронавірус у лікарні є. Адже в попередню хвилю в медзакладі обладнали кисневу трасу і там є запас кисневих концентраторів.

Разом з тим залізнична лікарня №2 почала приймає пацієнтів з 7 жовтня.

Нагадаємо, що згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період, з 21 жовтня залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них певних документів. Читайте детальніше про нові правила перевезень.

читайте також

Завантаження....