URM
Бізнес Новини

У грудні КВБЗ збільшить заробітну плату працівникам

У грудні КВБЗ збільшить заробітну плату працівникамЗ 1 грудня 2021 року у працівників Крюківського вагонобудівного заводу збільшаться тарифні ставки та посадові оклади.

З наступного місяця буде запроваджено нові тарифні ставки та оклади з урахуванням збільшення їх на 15-25 % для робітників, інженерно-технічного персоналу, керівників середньої ланки.

Водночас наглядова рада і правління поставили перед відповідними службами підприємства завдання збільшити обсяги випуску продукції та її реалізації, забезпечити фінансову стабільність, прибутковість економічної діяльності, розвиток акціонерного товариства в цілому.

«Таке рішення ухвалене наглядовою радою і правлінням ПАТ «КВБЗ», щоб зберегти репутацію стабільного роботодавця, забезпечити працівникам гідні умови праці та рівень доходу, стимулювати результативний високопродуктивний труд задля виконання укладених договорів і перспективних завдань. А також у зв’язку з уведенням в Україні з 1 грудня 2021 року нового рівня мінімальної заробітної плати.

КВБЗ

У грудні КВБЗ збільшить заробітну плату працівникам

Нагадаємо, в УЗ повідомили, що з 1 грудня 2021 року компанія підніме тарифні ставки та посадові оклади залізничників на 10 %.

Водночас середня заробітна плата працівників залізниць України у вересні 2021 р. зменшилася до 14 466 грн. Про це повідомляє Профспілка залізничників і транспортних будівельників України.

читайте також

Завантаження....