URM
Інфраструктура Новини

В Енергоатомі поскаржилися на переможця торгів щодо електрифікації Долинська – Колосівка

За даними журналістів legalhub, керівництво НАЕК «Енергоатом» поскаржилося на переможця торгів  щодо електрифікації Долинська – Колосівка.

Так, у тендері, який проводив ЄБРР, переміг казахсько-турецький консорціум компаній Integra Construction KZ та TasYapi. Але їхню пропозицію відхилили та вирішили призначити переможцем азербайджанську компанію ATEF.

У розпорядженні LegalHub є лист, підписаний в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петром Котіним, у якому він скаржиться на якість продукції ATEF.

Так, трансформатори виробництва ATEF поставлялися на Запорізьку, Рівненську та Південноукраїнську АЕС. За час співпраці неодноразово виникали відмови трансформаторів через їхню «низьку якість». Проте Котін зауважує, що всю техніку міняють за умовами гарантії.

Зауважимо, що договір з ATEF ще не укладений, його мають укласти до кінця року. А вже наступного року залізниця розпочне роботи з електрифікації.

Проєктом зокрема передбачено будівництво другої паралельної колії на одноколійних відрізках. Це дозволить збільшити швидкість руху, зменшити оборот вагонів і дасть можливість підвищити переробну спроможність станції.

читайте також

Завантаження....