URM
Укрзалізниця Новини

В Директораті молоді Донецької залізниці назвали основні соціальні проблеми УЗ

У вересні в Києві відбулася зустріч представників Директорату молоді АТ «Укрзалізниця», де молоді та ініціативні працівники обговорювали низку питань, важливих для усіх залізничників країни.

Найважливішими соціальними проблемами поділилися й донецькі залізничники. Одна з них — питання дискримінації на робочому місці.

Аби позбавитися випадків знецінення людського ресурсу, Директорат молоді має намір створити систему швидкого реагування на прямі образи працівників з боку начальства або колективу.

Ще один проєкт, створений донеччанами разом із колегами з інших регіонів, – внутрішній обмін досвідом, та як результат – реалізація працівників у професійній сфері.

У Директораті молоді вважають, що шляхом внутрішнього переміщення працівників між регіональними філіями поліпшиться комунікація між структурними підрозділами та це призведе до розвитку Укрзалізниці загалом.

Аби виявити перспективних залізничників, вважають у Директораті молоді, треба провести комплексне оцінювання професійних якостей кожного працівника. Таким чином можна дізнатися про сильні та слабкі сторони робітників, що забезпечить прозорий кар’єрний зріст на підприємствах Укрзалізниці.

Третій проєкт Директорату молоді – створення резерву талановитих спеціалістів.

За кожним з проєктів наразі створюється робоча група, що більш предметно буде вивчати ситуацію, аби розв’язати соціальні проблеми в УЗ.

читайте також

Завантаження....