URM
Міжнародні Новини

У Білорусі опублікували близько 40 «покаянних відео» затриманих залізничників

Білоруські провладні телеграм-канали опублікували близько 40 «покаянних відео» затриманих залізничників.

Затримані нібито були підписані на телеграм-канал «Спільнота залізничників Білорусі», який «визнаний екстремістським формуванням, бо закликав до диверсій та терактів на залізниці».

За інформацією місцевих ЗМІ, останніми днями по всій Білорусі затримали не менше 40 співробітників залізниці. У постановах були написані статті «Зрада батьківщині», «Шпигунство», «Підготовка до акту тероризму» та «Акт тероризму».

Інформація про масові затримання з’явилася увечері 30 березня в одному із провладних телеграм-каналів, пов’язаних із силовиками. Там опублікували «покаянні відео» співробітників залізничної галузі різного віку, спеціальностей та з різних міст.

Залізничники у відео перебувають або на тлі червоно-зеленого державного прапора, або на тлі дверей, які, ймовірно, розташовані в будівлях місцевих силових органів. Вони називають свої імена та посади, а потім розповідають, коли та чому підписувалися на «Спільноту залізничників Білорусі». Після цього вони додають, що зараз відписані від каналу та засуджують заклики до диверсій на залізниці.

Нагадаємо, 20 березня Україна та білорусь припинили залізничне сполучення.

читайте також

Завантаження....