URM
Порти Новини

У Бердянському морському порту стартували роботи з днопоглиблення

Філією «Днопоглиблювальний флот» ДП «АМПУ» у співпраці з Адміністрацією Бердянського морського порту розпочато експлуатаційне днопоглиблення з підтримання паспортних характеристик підхідного каналу та акваторії порту.

Експлуатаційне днопоглиблення буде здійснюватися земкараваном «DUNAY» у складі: багаточерпакового земснаряду «DUNAY», мотовозні «MZ-9», ґрунтовідвізних шаланд «IZMAILSKAYA», «KUYALNITSKAYA» та «KIEVSKAYA», а також промірного катеру «RIB-500», які прибули в порт 18 січня.

Запланований загальний обсяг експлуатаційного днопоглиблення складає близько 500 тис. м3 ґрунту, зокрема, на підхідному каналі – близько 400 тис. м3, в акваторії – близько 100 тис. м3. Орієнтовна тривалість робіт 3–4 міс.

В АМПУ зазначають, що у разі необхідності обсяги експлуатаційного днопоглиблення можуть бути переглянуті відповідно до нагальної потреби та фактичного стану глибин. Після завершення робіт в Бердянську планується передислокація флоту до Морського порту Маріуполь.

Нагадаємо, раніше Адміністрація морських портів України завершила днопоглиблення 1-го ковшу акваторії Сухого лиману у порту Чорноморська до 15 м.

читайте також

Завантаження....