URM
Пасажирські перевезення Новини

У 2022 році почне курсувати регіональний експрес «Харків-Попасна»

На початку наступного року почне курувати регіональний експрес «Харків-Попасна». Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай.

Це буде зручний експрес для 550 тисяч мешканців Луганщини та Харківщини. Нагадаю, що міністр інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що всього для АТ «Укрзалізниця» заплановано замовити 20 дизель-поїздів ДПКр-3 саме для регіональних експресів, тож згодом будемо їздити новеньким поїздом»

Сергій Гайдай

Нагадаємо, КВБЗ та УЗ уклали контракт на постачання шести дизель-поїздів ДПКр-3 ще у 2018 році. Перший поїзд почав курсувати між залізничними станціями Київ-Пасажирський та Бориспіль-Аеропорт  в грудні 2019-го року. Ще два ДПКр-3  обслуговують «Дунайський експрес».

У  першому кварталі 2022 року один з нових дизель-поїздів вийде на маршрут Долинська — Кривий Ріг — Апостолове — Херсон — Вадим — Миколаїв.

Загалом же планується закупити ще 20 пасажирських дизель-поїздів на додаток до  вже законтрактованих для УЗ. Також вагонобудівники отримають держзамовлення на 60 нових приміських електропоїздів, та 10 нових поїздів «Інтерсіті».

читайте також

Завантаження....