URM
Інфраструктура Новини

УЗ завершить електрифікацію колії між Житомиром та Новоградом-Волинським не раніше 2022 року

Завершення електрифікації між Житомиром та Новоградом-Волинським очікується у 2022, адже до кінця року Укрзалізниця не встигає.

Про це заявив заступник міністра фінансів Олександр Кава, який звинуватив окремих посадовців УЗ в саботажі.

Через саботаж окремих співробітників державна компанія не встигне цього року реалізувати проєкт електрифікації ділянки Житомир — Новоград-Волинський, кошти на який було закладено до держбюджету-2021. Водночас встигнемо завершити два інші проєкти електрифікації, фінанси на які були заплановані у держбюджеті на поточний рік.

Олександр Кава

Зокрема, ідеться про проєкт електрифікації напрямку Київ-Васильків, який мають завершити на початку зими, та запуск швидкісних поїздів Київ — Черкаси, який обіцяють на 25 грудня.

Зазначимо, на реалізацію проєкту електрифікації колії Житомир — Новоград-Волинський було закладено 400 мільйонів гривень. Вона має дозволити перенаправити через Житомир 10 щоденних поїздів далекого сполучення і тим самим забезпечити щоденне сполучення з 19 обласними центрами країни.

УЗ завершить електрифікацію колії між Житомиром та Новоградом-Волинським не раніше 2022 рокуЗазначимо, що раніше глова Житомирської ОДА  Віталій Бунечко заявляв, що електрифікація ділянки залізниці від Житомира до Новограда-Волинського триватиме як мінімум 2 роки, а загальна вартість проєкту складе 1,5 млрд гривень.

читайте також

Завантаження....