URM
Укрзалізниця Інфраструктура Новини

УЗ завершила електрифікація перегону ім. Тараса Шевченка — Сміла

В Укрзалізниці відзвітували про завершення роботи на дільниці 7 кілометрів, що є частиною проєкту електрифікації залізничного напрямку від Черкас до станції ім.Т.Шевченка.

Загальна довжина всієї дільниці — 34 км. Зараз продовжуються монтажні роботи на дільниці Сміла — станція Білозір’я у напрямку Черкас.

Залізничники встановлюють опори контактної мережі та залізобетонних конструкцій по станції Білозір’я. А також монтують металоконструкції та проводиться розкатка проводів контактної мережі.

Загалом на всій дільниці вже встановлено 993 опори контактної мережі, 36 жорстких поперечин, 306 консолей та 115 анкерів. Роботи планується завершити у 2022 році.

Нагадаємо, 29 грудня у тестовому режимі була здійснена пробна поїздка електровозом для визначення технічного стану готовності новозбудованої контактної мережі цієї ділянки.

Водночас, 24 грудня філія «Одеська залізниця» оголосила тендер щодо встановлення пристроїв ДЦ на ділянці Черкаси – ім. Т. Шевченка. Орієнтовна вартість робіт 19,8 млн грн. Роботи мають завершити до 1 листопада 2022 року.

читайте також

Завантаження....