URM
Пасажирські перевезення Інфраструктура Новини

За день до підмиву ґрунту ділянку на Буковині обстежували, – Перцовський

Керівник пасажирського напряму Укрзалізниця Олександр Перцовський заявив, що 18 вересня по ділянці в Чернівецькій області, на якій стався підмив ґрунту, проходив колієвимірювач, який не зафіксував проблему.

 

Про це він заявив на брифінгу щодо ситуації, відповідаючи на питання журналіста URM, чи була ділянка на обліку, як та, що має незадовільне полотно.

По цій ділянці проходив колієвимірювач, який не зафіксував проблему. Попередньо, те, що сталося, це техногенна, форс-мажорна, ситуація. Звичайно, буде детальне розслідування, але залізничники спрацювали на упередження. Ділянка на особливому контролі, бо це печери. Проте ще до того, як потяг рушив на цю ділянку, ситуацію зафіксували. Подія не пов’язана зі станом колії.

Олександр Перцовський

Нагадаємо,19 вересня, у районі карстових печер на перегоні Новоселиця — Мамалига (Чернівецька область) через підмив ґрунту стався провал у земляному полотні.

За день до підмиву ґрунту ділянку на Буковині обстежували, – ПерцовськийВ Укрзалізниці повідомляють, що роботи з відновлення залізничного полотна триватимуть до ночі 20 вересня.

У зв’язку з цим інцидентом Укрзалізниця вимушена доставляти пасажирів поїзда № 117/118 Чернігів — Київ — Чернівці від ст. Мамалига (62 км до кінцевої станції) автомобільним транспортом Львівської залізниці.

Поїзд № 118/117 Чернівці — Київ — Чернігів відправленням з Чернівців о 19:46 вирушить зміненим маршрутом через Заліщики та Тернопіль. З маршруту будуть виключені зупинки на станціях Новоселиця, Ларга, Кам’янець-Подільський, Дунаївці та Гречани — пасажирів із цих станцій буде забрано окремим рейсом згідно з графіком.

читайте також

Завантаження....