URM
Укрзалізниця COVID-19 Новини

УЗ відкрила пункти вакцинації ще на чотирьох вокзалах

Укрзалізниця організовувала ще чотири пункти щеплення проти COVID-19 ще на чотирьох вокзалах. Це вокзали у Шепетівці, де розташоване одне з основних локомотивних депо Південно-Західної залізниці, та у Куп’янську, де розміщене вагонне депо УЗ. Також вакцинуватися можна буде на вокзалах Тернополя та Сміли.

Центри вакцинації, які організовує УЗ, відкриті для всіх охочих — пасажирів, співробітників компанії та членів їхніх родин, мешканців міст і станцій, а також всіх, хто хоче отримати щеплення проти COVID-19. Вакцинація для всіх безоплатна.

Станом на 26 жовтня Центри щеплення розгорнуті на 23 вокзалах країни. Там можна вакцинуватися будь-якою вакциною (з наявних) проти COVID-19. Отримати відповідний документ і подорожувати без обмежень.

УЗ відкрила пункти вакцинації ще на чотирьох вокзалах

Загалом на залізничних вокзалах уже вакциновано понад 8000 людей.

Нагадаємо, від 21 жовтня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, змінилися правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень.

Згідно з оновленими Кабміном правилами перевезень у карантинний період залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях будуть дозволені пасажирам за умови наявності у них таких документів:

  • квитка на проїзд;
  • документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);
  • документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

читайте також

Завантаження....