URM
Укрзалізниця Новини

УЗ уклала договір щодо аудиторського супроводу додаткового випуску облігацій на 200 млн доларів

13 жовтня філія «Центр сервісного забезпечення» уклала договір з ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» щодо супроводження випуску єврооблігацій.

Йдеться про додаткове розміщення єврооблігацій на суму не більше 200 млн доларів. За умовами договору підрядник має надавати аудиторські послуги організатору розміщення єврооблігацій, перевіряти документацію вимогам ірландської біржі та інше.

Договір уклали без тендеру за переговорною процедурою, вартість угоди – 3,7 млн грн. Зауважимо, що водночас триває підготовка укладання ще однієї угоди з ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» щодо додаткових робіт під час випуску єврооблігацій, але сам договір ще не укладений.

Також варто зазначити, що 16 вересня в УЗ заявили, що питання випуску єврооблігацій АТ “Укрзалізниця” на 200 млн доларів наразі ще перебуває на узгодженні. 24 вересня під час засідання ТСК в.о. голови правління Укрзалізниці Олександр Камишін заявив, що в Укрзалізниці більше не планують залучати додаткові 200 млн доларів.

Нагадаємо, у липні компанія вже залучила 300 мільйонів доларів під 7,875% річних з кінцевим терміном погашення у 2026 році.

читайте також

Завантаження....