URM
Укрзалізниця Новини

УЗ шукає рекрутерів, які мають відібрати кандидатів на посади голови правління та всіх заступників

Філія «Центр сервісного забезпечення» почала пошук HR-агенції, яка відбиратиме кандидатів на посади голови правління компанії та всіх заступників.

Відповідний тендер оголосили 20 липня. Торги запланували на 9 серпня. Вартість робіт оцінили у 3 млн грн. Переможець має розробити критерії для кандидатів, провести співбесіди та початковий відбір, організувати подальші співбесіди з комітетом призначення, перевірити рекомендації тощо.

Водночас 13 липня Укрзалізниця оголосила про підготовку укладання угоди з HR-агенцією, яка має визначити кандидатів на посаду керівника компанії. Проте назву компанії не повідомила. Наразі немає повідомлення про скасування підготовки.

Раніше УЗ через тендер визначила HR-агенцію для пошуку кандидатів на посаду члена правління. Ідеться про відповідального за вантажний напрям. Кандидатів буде шукати ТОВ “Телент Адвайзорс”.

Зазначимо, що 19 липня філія “Центр сервісного забезпечення” розпочала пошук рекрутерів, які мають відібрати 4 кандидатів до наглядової ради. Аукціон запланували на 6 серпня. Орієнтовна вартість робіт – 3,6 млн грн.

 

читайте також

Завантаження....