URM
Події Новини

УЗ щодня витрачає 100 літрів пального на один вагон-рефрижератор із тілами російських військових

Укрзалізниця щодня витрачає по 100 літрів пального на один вагон-рефрижератор з тілами військових рф. Пальне потрібно, щоб підтримувати необхідну для їхнього збереження температуру.
Про це повідомив голова правління компанії Олександр Камишін.

Він зазначив, що наразі в різних містах, де проходили активні бойові дії, у вагонах-рефрижераторах знаходиться 270 тіл російських солдатів.

Росіяни кидають своїх на полях бою, а ми щодня спалюємо 100 літрів солярки на вагон, щоб ці тіла зберігати — щоб підтримувати в рефрижераторах температуру. Якщо росіянам тіла їхніх солдатів не потрібні, ми ж не можемо їх просто взяти і викинути?

Олександр Камишін, очільник УЗ

За його словами, від російської влади не було звернень про те, щоб забрати тіла своїх військовослужбовців.

Можливо, тому що в росії провал з інформацією, багато матерів навіть не знають про те, що їхні діти поїхали воювати. Ми готові дати безкоштовні квитки тим російським матерям, які приїдуть забирати тіла своїх дітей. Зробимо все безкоштовно: довеземо-відвеземо, віддамо.

Олександр Камишін, очільник УЗ

Раніше повідомлялося, що Україна завантажила тіла російських окупантів, зібрані після боїв у Київській та Чернігівській областях, у вагони-рефрижератори та готова передати їх агресору. Проте росіяни забирати своїх не поспішають.

читайте також

Завантаження....