URM
Вантажні перевезення Новини

УЗ роз’яснила правила оформлення перевізних документів після перемоги на аукціоні ProZorro.Продажі 

Укрзалізниця надала роз’яснення щодо оформлення перевізних документів на перевезення у вагонах Перевізника з використанням системи Prozorro.Sale (на умовах Додатків 1-5 та 1-9 до договору Перевезення).

Зокрема, переможець аукціону, у разі коли він не є вантажовідправником, має в АС «Клієнт-УЗ» надати дозвіл на використання коду платника конкретному вантажовідправнику, з обов’язковим зазначенням номера протоколу електронних торгів.

При оформленні перевізного документа на завантажений рейс на умовах додатку 1-5 до Договору перевезення вантажовідправнику необхідно проставляти штемпель «(1775) Перевезення здійснюється на умовах аукціону №__».

УЗ роз'яснила правила оформлення перевізних документів після перемоги на аукціоні ProZorro.Продажі Для вантажовідправників, які планують здійснювати перевезення на умовах додатку 1-9 до Договору перевезення необхідно проставляти штемпель «(1791) Перевезення з узгодженими строками та обсягами на підставі електронного протоколу №__» або «(1792) Перевезення з узгодженими строками та обсягами на підставі об’єднаного протоколу №__».

Після вибору відповідного штемпеля необхідно заповнити номер протоколу, за яким планується відправлення.

В Укрзалізниці просять після збереження перевізного документа в АС «Клієнт-УЗ» переконатися в правильності застосування ставки плати за використання вагона Перевізника на умовах аукціону.

Нагадаємо, із серпня Укрзалізниця повернула практику реалізації відправки у зерновозах через класичні аукціони.

читайте також

Завантаження....