URM
Пасажирські перевезення Новини

УЗ продає квитки в старі вагони за ціною фірмового поїзда – громадський контроль

У «Громадському контролі Укрзалізниці» заявляють, що Перевізник продає квитки в старі вагони за ціною квитків у фірмових поїздах.

Ідеться про нещодавно запущений поїзд 231/232 Дніпро — Івано-Франківськ.

Коли ми підійшли до вагона — мені здалося, що це якась прикра помилка. Бо квиток був у купейний вагон, проте перед нами стояв плацкартний вагон. Як виявилося, цей склад практично повністю сформували з купейних вагонів виробництва ТВЗ 1992 року. У той час на цьому заводі тільки починали виробництво купейних вагонів, тому інтер’єр таких вагонів дуже схожий зі звичайним плацкартним вагоном. Такі ж короткі та жорсткі полиці, як у плацкарті. Між полицею та стінкою навіть провалюється подушка. Тобто про якийсь підвищений комфорт не може бути й мови.

Громадський контроль

При цьому ціна квитка від Дніпра до Львова сягає 810 грн, що дорівнює ціні квитка на нові вагони швидкісного поїзда Маріуполь — Рахів, та майже вдвічі вища за більш комфортний Аммендорф у поїзді Львів — Маріуполь (440 грн).

Також активісти мають претензії й до стану СВ у цьому складі.

При вартості близько 2000 грн ми очікували побачити новий СВ, або хоча б нещодавно відновлений СВ з біотуалетами, новими меблями, СВЧ-піччю та холодильником у провідника — проте побачили старий Аммендорф без вакуумного санвузла, холодильника та СВЧ-печі, хоча коштував він як новісінький люкс у поїзді Маріуполь — Рахів, а за комфортом він був, як СВ поїзда Львів — Маріуполь за 900 грн.

Громадський контроль

Активісти наголошують, що не проти старих вагонів й нових пасажирських сполучень, але претензію мають саме щодо вартості квитка за таких умов комфорту.

Нагадаємо, напередодні пасажирів поїзда Івано-Франківськ – Київ вигнали з вагонів та попросили їхати до столиці стоячи.

ДжерелоFacebook

читайте також

Завантаження....