URM
Укрзалізниця Новини

УЗ продала два приміщення у Львові за 106 млн грн

Укрзалізниця уклала договори з переможцями торгів щодо продажу двох нежитлових приміщень у Львові. Загальна вартість об’єктів – 106 млн грн.

Так, санаторій на вулиці Вільде був проданий за 60 млн грн. Його початкова вартість становила 7,1 млн грн. Договір уклали з ТОВ «Залізна вода».

Було продано два адмінкорпуси, склад з естакадою, будівлі пульмонологічного, хірургічного та дерматологічного відділень, а також продовольчий склад. Земля під цими будівлями комунальна й перебуває в межах регіонально-ландшафтного парку «Знесіння».

Комплекс будівель виставляли на аукціон двічі, уперше в липні з початковою ціною 7,8 млн грн. Після цього оголошення про продаж будівель львівська мерія поставила умови майбутнім забудовникам цієї території.

Зокрема виконком Львівської міської ради ухвалив рішення про збереження історичного кварталу в цьому районі і рекомендував УЗ та майбутньому покупцю зберегти цінні будівлі та зелені насадження, а також передбачити створення пішохідних зв’язків із парком «Знесіння».

Також було продано нежитлову будівлю на вулиці Широкій. За неї УЗ планувала вторгувати 6,8 млн грн, а отримала 46 млн грн.

Нагадаємо, УЗ напередодні не змогла продати приміщення відділення лікарні у Львові за 77,7 млн грн. Торги відбулися 4 листопада й в результаті ціна будівлі зросла з 809 тис. грн до 77,7 млн грн. Укрзалізниця відзвітувала про успішний продаж, але переможець не уклав договір, тож тепер торги скасували.

Варто зауважити, що УЗ оголошує стартову ціну, покладаючись на балансову вартість активу й не включає до цього оцінку земельних ділянок. Хоча при таких аукціонах, як у Львові чи Києві, саме земля цікавить інвесторів, а не саме приміщення. Ба більше, ділянка входить до статутного капіталу Укрзалізниці й у разі продажу він зменшується на «не визначену суму».

читайте також

Завантаження....