URM
Новини Укрзалізниця

УЗ претендує на управління російською часткою КВБЗ

Укрзалізниця претендує на управління російською часткою «Крюківського вагонобудівного заводу» (КВБЗ). Про це в інтерв’ю Forbes заявив голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін.

Якщо частка КВБЗ переходить в АРМА, ми будемо претендувати на те, щоб УЗ стала управляючою компанією цим пакетом акцій.

Олександр Камишін, голова правління Укрзалізниці

За словами Камишіна, передача пакета російського акціонера в управління української держкомпанії сприятиме залученню нових контрактів від УЗ.

Відзначимо, що корпоративні права заводу наразі арештовані через закупівлю комплектуючих у компаній, пов’язаних із його акціонером, громадянином РФ Станіславом Гамзаловим.

Нагадаємо, що за інформацією прокуратури, у ході досудового розслідування встановлено, що за сприяння громадянина рф, якому належить 25% акцій ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», заводом систематично здійснювалися закупки деталей для будівництва вагонів у підприємств з російської федерації за завищеними цінами за наявності аналогів українського виробництва нижчої вартості.

Повідомляється, що правоохоронці провели санкціоновані обшуки на території заводу, під час яких виявлено та вилучено документи, що підтверджують протиправні дії, вчинені громадянином рф.

Cвоєю чергою на  КВБЗ спростовували звинувачення у співпраці з росіянами.

 

читайте також

Завантаження....